خونه
>
محصولات
>
اتصال رادیویی فرکانس رادیویی
>
|
|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | CENO |
| گواهی | ISO9001,CE,RoHS,UL |
| شماره مدل | ECN000-09P2-19S-02EG-01R |
یکپارچه سازی حلقه اسلیپ RF با رمزگذاری سیگنال اترنت و مفصل چرخشی فرکانس رادیویی
ECN000-09P2-19S-02EG-01R CENO یک حلقه ی یکپارچه ای از قدرت الکتریکی، رمزگذاری کننده، CANBUS، اترنت و سیگنال های ضعیف است.CENO یک حلقه اسلیپ یکپارچه می تواند به شدت با ماژول های انتقال مختلف ادغام شود تا یک راه حل اتصال چرخشی چند منظوره را تشکیل دهد، به طور خاص در سیستم های پیچیده مورد استفاده قرار می گیرد. دارای طراحی ماژولار است که از ترکیبات کانال های مختلف و گزینه های سفارشی سازی پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا با تیم کارشناسان CENO تماس بگیرید.
مشخصات
| ECN000-09P2-19S-02EG-01Rمشخصات | |
| جریان و مدار | 9 * 10A؛ 2 * 7A؛ 1 * رمزگشایی؛ 1 * CANBUS؛ 2 * سیگنال اترنت؛ 6 * سیگنال |
| ولتاژ نامی | 0 ~ 220 VAC/VDC |
| قدرت دی الکتریک | ≥1000VAC@50Hz؛ 300VAC@50Hz |
| مقاومت عایق بندی | ≥500MΩ@500VDC؛ ≥100MΩ@100VDC |
| موج مقاومت تماس | ≤ 70mΩ |
| دمای کار | -25°C~+55°C ((W) ؛ -30°C~+65°C ((S) |
| رطوبت کاری | 95٪ RH |
| درجه حفاظت IP | IP51 |
| سرعت عملیاتی | 0 ~ 60 دور در دقیقه |
| قطر داخلی / خارجی | Ø38.1mm / Ø76mm |
| مواد تماس | فلز گرانبها / طلا به طلا |
| مواد مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| RF | پارامترها |
| محدوده فرکانس | DC-18GH |
| نوع کانکتور | SMA - F ((50Ω) |
| از دست دادن ورودی | ≤0.3dB |
| نرخ از دست دادن ورودی | ≤0.05dB |
| VSWR، حداکثر | ≤ 125 |
| VSWR WOW، حداکثر | ≤ 0.05 |
| متوسط قدرت اوج | 100w@DC-2GHz؛ 50w@DC2-8GHz؛ 250w@DC8-15GHz؛ 20w@DC15-18GHz |
ویژگی ها
1 کدگذاری یکپارچه، Canbus، Ethernet، RF و برق
2 سیگنال RF تا 1 - 8 کانال
3 انتقال پایدار، بدون کد رشته ای
4 نصب آسان و نگهداری رایگان
درخواست ها
1 آنتن رادار
2 ویدیوی با وضوح بالا
3 ایستگاه زمینی ماهواره ای
4 سیستم EMC
5 تجهیزات پزشکی
اختیاری
1 مدار، ولتاژ، جریان
2 سیگنال ها و داده ها
3 تماس / مواد مسکن
4 درجه حفاظت
5 سرعت کار و دمای کار
طرح طرح
![]()
چرا با CENO
CENO یکی از شرکت های فناوری در زمینه حلقه های لغزنده است که به تحقیق و توسعه، تولید و فروش مشغول است.ما تجهیزات پیشرفته و ابزار تست با دقت بالا برای اطمینان از کیفیت محصولات و عملکرد قابل اعتماد.موقعيت مساحت 3000 متر مربع را پوشش مي دهد و در شينزين چين واقع شده است.
![]()
گواهینامه
ISO9001، CE، RoHS، UL، ضد انفجار
مزیت CENO
اعضای تیم مهندسی دارای بیش از 10 سال تجربه در زمینه حلقه های لغزنده هستند. اپراتورها در روش های حیاتی کار می کنند و همه توسط آموزش داخلی واجد شرایط هستند.
خدمات ارائه شده توسط CENO
24 ساعته، 7 روز خدمات مشاور
تولید انبوه و سفارشی
راه حل ارائه شده برای سیستم چرخش 360 °.
خوش آمدید برای مشاوره با ما با درخواست های خود را برای هر 360 ° گردش system.We یک توقف خدمات را به شما به موقع پاسخ به سوالات خود را فراهم می کند.
در هر زمان با ما تماس بگیرید