خونه
>
محصولات
>
اتصال رادیویی فرکانس رادیویی
>
|
|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | CENO |
| گواهی | ISO9001,CE,RoHS,UL |
| شماره مدل | ECN000-06P1-06S-01R |
رینگ لغزشی RF با دمای پایین یکپارچه با مفصل چرخشی فرکانس رادیویی
ECN000-06P1-06S-01R یک ترکیب CENO یکپارچه حلقه لغزش مدار قدرت و RF 1 کانال با فرکانس DC~30GHz است که برای محیط از -55 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد مناسب است. حلقه های لغزنده مجتمع CENO یک راه حل اتصال دوار چند منظوره است که ماژول های مختلف انتقال مانند حلقه های لغزش برق، فورج ها، رابط های چرخشی RF و کانال های هیدرولیک/پنوماتیک را به شدت ادغام می کند. آنها به طور خاص برای انتقال چرخشی همزمان برق، نور، سیگنال ها و سیالات/گازها در سیستم های پیچیده طراحی شده اند. برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید
مشخصات
| ECN000-06P1-06S-01Rمشخصات | |
| جریان و مدارها | 6*10A; 6 * سیگنال |
| رتبه بندی ولتاژ | 0 ~ 240 VAC/VDC |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
| مقاومت در برابر انزوا | ≥500MΩ@500VDC |
| موج مقاومت تماسی | ≤ 10mΩ |
| دما | -40°C~+70°C(W); -55°C~+85°C (S) |
| رطوبت کاری | 60% RH |
| درجه حفاظت IP | IP61 |
| سرعت عمل | 0~60 دور در دقیقه |
| قطر بیرونی | Ø56 میلی متر |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| مصالح مسکن | فولاد ضد زنگ |
| RF | پارامترها |
| کانال | 1 |
| محدوده فرکانس | DC-30GHz |
| قدرت (18 گیگاهرتز) | 20w@18GHz |
| VSWR، حداکثر |
1.35@DC~8GHz؛ 1.75@DC8~18GHz؛ 2.5@DC18~30GHz |
| VSWR WOW، حداکثر | 0.15 |
| از دست دادن درج، حداکثر | 0.15 دسی بل |
| تغییر فاز 360 حداکثر | 1.5 دسی بل |
ویژگی ها
1 کانال RF اختیاری تا 8 باشد
2 مدار قدرت 1 - 300 اختیاری
3 عملکرد پایدار، عملکردهای متنوع
4 مناسب دمای پایین -55 درجه سانتیگراد ~ 85 درجه سانتیگراد
5 تعمیر و نگهداری آسان و رایگان را نصب کنید.
برنامه های کاربردی
1 آنتن رادار
2 ویدیو HD
3 ایستگاه زمینی ماهواره
4 تجهیزات انتقال
5 تجهیزات پزشکی
اختیاری
1 مدار، ولتاژ، کانال
2 محدوده فرکانس
3 ساختار
4 درجه حفاظتی
5 سرعت و دما کار
ترسیم طرح کلی
![]()
چرا با CENO
CENO یکی از شرکتهای فناورانه در زمینه حلقههای لغزنده است که به تحقیق و توسعه، ساخت و فروش میپردازد. ما تجهیزات پیشرفته و ابزارآزمایی با دقت بالا برای اطمینان از کیفیت محصولات و عملکرد قابل اعتماد داریم. منطقه تسهیلات 3000 متر مربع را پوشش میدهد و در شنژن چین واقع شده است.
![]()
گواهینامه
ISO9001، CE، RoHS، UL، ضد انفجار
مزیت CENO
اعضای تیم مهندسی بیش از 10 سال تجربه در زمینه حلقه لغزش دارند. اپراتورهایی که روی رویه های حیاتی کار می کنند همه با آموزش داخلی واجد شرایط هستند.
خدمات CENO ارائه می دهد
خدمات مشاور 24 ساعته و 7 روزه.
تولید انبوه و سفارشی.
ارائه راه حل برای سیستم چرخش 360 درجه.
خوش آمدید تا در مورد درخواست های خود برای هر سیستم چرخش 360 درجه با ما مشورت کنید. ما خدمات یک مرحله ای را به شما ارائه خواهیم داد و به سوالات شما پاسخ می دهیم.
در هر زمان با ما تماس بگیرید