|
|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | CENO |
| گواهی | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| شماره مدل | ECN000-01S-01F-D |
حلقه لغزش یکپارچه FORJs با سرعت بالا با مفصل چرخشی فیبر نوری و HDMI
ECN000-01S-01F-D یک حلقه لغزش یکپارچه CENO است که 1 مدار سیگنال HDMI و 1 کانال مفصل چرخشی فیبر نوری را ترکیب می کند که می تواند با سرعت 6000 دور در دقیقه به طور مداوم بچرخد. حلقههای لغزش پرسرعت CENO از فناوری پیشرفته برای اطمینان از هممرکزی بالا استفاده میکنند. عملیات ساختاری ویژه در نقطه تماس استاتور - روتور برای اطمینان از عملکرد پایدار در سرعتهای بالا به کار گرفته میشود. عمدتاً در سیستمهایی مانند بازرسی راهآهن پرسرعت، تجهیزات تست غیرمخرب و تست جریان گردابی استفاده میشود.
ویژگی ها
1 1-50 کانال FORJs اختیاری است
2 سرعت کار می تواند تا 20000 دور در دقیقه باشد
3 فناوری بدون تماس و انتقال پایدار، بدون کد رشتهای
4 نصب آسان و نگهداری رایگان
کاربردها
1 دوربین امنیتی
2 تجهیزات پزشکی
3 تست جریان گردابی
4 تست غیرمخرب
5 هیدروفون نوری
اختیاری
1 مدار، ولتاژ، کانالها
2 طول و اندازه سیم
3 مواد تماس / مسکن
4 درجه حفاظت
5 سرعت و دمای کار
مشخصات
| ECN000-01S-01F-D مشخصات | |
| کانال و مدارها | 1 کانال * FORJs؛ 1 مدار * HDMI |
| ولتاژ نامی | 0 ~ 48 VAC/VDC |
| استحکام دی الکتریک | ≥100VAC@50Hz |
| مقاومت عایق | ≥10MΩ@100VDC |
| موج مقاومت تماس | ≤ 70mΩ |
| دمای کار | -20°C~+60°C |
| رطوبت کار | 60 %RH |
| درجه حفاظت IP | IP51 |
| سرعت عملیاتی | 0~6000 دور در دقیقه |
| قطر خارجی | Ø 40mm |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| مواد مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه و طول سیم سرب |
سفارشی |
طراحی طرح
![]()
حلقه لغزش یکپارچه سری غیر استاندارد CENO است. طراحی POWER/SIGNAL + FIBER OPTIC ROTARY JOINT بر اساس کاربرد خاص، برای ادغام مدارهای جریان، سیگنال و مفصل فیبر نوری. جریان آن می تواند تا چند صد آمپر باشد و سیگنال آن می تواند انواع سیگنال را بر اساس کاربرد مربوطه پوشش دهد. مفصل فیبر نوری شامل حالت تکی و چند حالته با کانال های متنوع از کانال سیگنال تا ده ها کانال است. این نوع حلقه لغزش یکپارچه عملکرد خوبی و عملکردهای متنوعی دارد، سپس به طور گسترده ای در جرثقیل های برقی اختیاری استفاده می شود.
![]()
در هر زمان با ما تماس بگیرید