خونه
>
محصولات
>
حلقه صنعتی لغزش
>
|
|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | CENO |
| گواهی | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| شماره مدل | ECN000-16P1 |
ECN060-C-08P4 یک حلقه اسلیپ برش کربن CENO با 8 مدار برق است.ما به طور کامل ظرفیت جریان اضافه بار هر حلقه مدار را تضمین می کنیماز نظر ابعاد محصول، ما به فلسفه طراحی که اولویت کمکی و دقت را دارد، پایبند هستیم.برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.
| مشخصات ECN060-C-08P4 | |
|---|---|
| جریان و مدار | 8 مدار * 25A |
| ولتاژ نامی | 0 ~ 230 VAC/VDC |
| قدرت دی الکتریک | ≥ 1000VAC@50Hz |
| مقاومت عایق بندی | ≥ 500MΩ@500VDC |
| موج مقاومت تماس | ≤ 30mΩ |
| دمای کار | -20°C~+60°C |
| رطوبت کاری | 60٪ RH |
| درجه حفاظت IP | IP00 |
| سرعت عملیاتی | 0 ~ 200 دور در دقیقه |
| قطر داخلی | Ø60mm |
| مواد تماس | گرافیت مس |
| مواد مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
CENO یک شرکت تکنولوژیکی در زمینه حلقه های لغزنده است که در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش فعالیت می کند.ما تجهیزات پیشرفته و ابزار تست با دقت بالا برای اطمینان از کیفیت محصول و عملکرد قابل اعتماد. تأسیسات ما 3000 متر مربع را پوشش می دهد و در شنژن چین واقع شده است.
ISO9001، CE، RoHS، UL، ضد انفجار
اعضای تیم مهندسی ما بیش از 10 سال تجربه در تکنولوژی حلقه های لغزنده دارند. اپراتورهای کار روی روش های حیاتی همه از طریق آموزش داخلی واجد شرایط هستند.
خوش آمدید برای مشاوره با ما با درخواست های خود را برای هر سیستم چرخش 360 °. ما ارائه یک توقف خدمات و پاسخ به سوالات خود را به سرعت.
در هر زمان با ما تماس بگیرید