خونه
>
محصولات
>
حلقه صنعتی لغزش
>
|
|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | CENO |
| گواهی | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| شماره مدل | ECN005-02P3-03S-02EM-B |
ECN005-02P3-03S-02EM-BCENO Ethernet Signal Slip Ring با قدرت الکتریکی و ساختار سوراخ است.راه حل حل حلقه اسلیپ اترنت Ceno برای ارائه محصولات قابل اعتماد برای اجازه انتقال پروتکل اترنت از طریق یک رابط چرخش توسعه یافته استطرح های نوآورانه به چالش تطبیق مقاومت، کنترل crosstalk و مدیریت از دست دادن پاسخ می دهند.طیف گسترده ای از راه حل های محصول با ترکیبی از داده ها و قدرت در پیکربندی های مکانیکی متعدد برای پاسخگویی به نیاز شما ارائه می شود.
| جریان و مدار | 2 * 15A؛ 1 * RS485؛ 2 * 100M اترنت |
| ولتاژ نامی | 0 ~ 24 VAC/VDC |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC@50Hz |
| مقاومت عایق بندی | ≥100MΩ@300VDC |
| موج مقاومت تماس | ≤ 30mΩ |
| دمای کار | -20°C~+60°C |
| رطوبت کاری | 60٪ RH |
| درجه حفاظت IP | IP51 |
| سرعت عملیاتی | 0 ~ 60 دور در دقیقه |
| قطر داخلی | Ø5mm |
| قطر بیرونی | Ø48 میلی متر |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| مواد مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه و طول سیم سرب | به صورت سفارشی |
CENO یکی از شرکت های فناوری در زمینه حلقه های لغزنده است که به تحقیق و توسعه، تولید و فروش مشغول است.ما تجهیزات پیشرفته و ابزار تست با دقت بالا برای اطمینان از کیفیت محصولات و عملکرد قابل اعتماد. منطقه تاسیسات 3000 متر مربع را پوشش می دهد و در شنجن چین واقع شده است.
ISO9001، CE، RoHS، UL، ضد انفجار
اعضای تیم مهندسی دارای بیش از 10 سال تجربه در زمینه حلقه های لغزنده هستند. اپراتورها در روش های حیاتی کار می کنند. همه توسط آموزش داخلی واجد شرایط هستند.
خوش آمدید برای مشاوره با ما با درخواست های خود را برای هر سیستم چرخش 360 °. ما یک توقف خدمات را به شما به موقع پاسخ به سوالات خود را ارائه می دهد.
در هر زمان با ما تماس بگیرید