|
|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | CENO |
| گواهی | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| شماره مدل | ECN000-16P1 |
ECN000-16P1CENO Industry Slip Ring با مدارهای برق طراحی شده برای محیط های دمای پایین از -30 °C تا +80 °C برای سیستم های صنعتی است.عملکرد اصلی حلقه های لغزشی صنعتی این است که قدرت مداوم و پایدار و انتقال سیگنال را برای اجسام چرخان فراهم کنند. حلقه لغزنده انتقال بدون مانع سیگنال های قدرت و داده را در طول چرخش تجهیزات با اتصال قطعات چرخش و ثابت تضمین می کند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| جریان و مدار | 16 × 5A؛ 4 × سیم محافظ |
| ولتاژ نامی | 0 ~ 60 VAC/VDC |
| قدرت دی الکتریک | ≥100VAC@50Hz |
| مقاومت عایق بندی | ≥100MΩ@120VDC |
| موج مقاومت تماس | ≤ 10mΩ |
| دمای کار | -30°C ~ +80°C |
| رطوبت کاری | 60٪ RH |
| درجه حفاظت IP | IP51 |
| سرعت عملیاتی | 0 ~ 250 دور در دقیقه |
| قطر بیرونی | Ø86mm |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| مواد مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه و طول سیم سرب | به صورت سفارشی |
CENO یک شرکت تکنولوژیکی در زمینه حلقه های لغزنده است که در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش فعالیت می کند.ما تجهیزات پیشرفته و ابزار تست با دقت بالا برای اطمینان از کیفیت محصول و عملکرد قابل اعتماد. تأسیسات ما 3000 متر مربع را پوشش می دهد و در شنژن چین واقع شده است.
ISO9001، CE، RoHS، UL، ضد انفجار
اعضای تیم مهندسی ما بیش از 10 سال تجربه در تکنولوژی حلقه های لغزنده دارند. اپراتورهای کار روی روش های حیاتی همه از طریق آموزش داخلی واجد شرایط هستند.
خوش آمدید برای مشاوره با ما با درخواست های خود را برای هر سیستم چرخش 360 °. ما ارائه یک توقف خدمات و پاسخ به سوالات خود را به سرعت.
در هر زمان با ما تماس بگیرید